Сьогодні відбулася сорок восьма (позачергова) сесія селищної ради

На позачерговому засіданні сорок восьмої сесії восьмого демократичного скликання були присутні депутати обласного рівня, старостинський округ та громадськість.

Було розглянуто ряд питань, зокрема про затвердження річного звіту про виконання бюджету селищної територіальної громади на 2023 рік, про внесення змін до бюджету селищної територіальної громади на 2024 рік, про безоплатне прийняття в комунальну власність Перегінської територіальної громади та передачу в оперативне управління із зарахуванням на баланс КНП «Перегінська лікарня» Перегінської селищної ради дизель-генератора, про внесення змін до Програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) учасників Революції Гідності.

Також розглядалися питання щодо затвердження плану роботи та затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту Перегінської селищної ради і затвердження Стратегії розвитку Красненського ліцею Перегінської селищної ради у новій редакції.

Засідання традиційно розпочалося з хвилини мовчання та Державного Гімну України.