Відбулося засідання виконавчого комітету

На засіданні були присутні депутати обласного рівня, старостинський округ та громадськість.

Було розглянуто ряд питань, зокрема про затвердження плану роботи виконавчого комітету Перегінської селищної ради на перше півріччя 2024 року, про схвалення Програми економічного та соціального розвитку Перегінської територіальної громади на 2024 рік, про заслуховування звіту про роботу відділу організаційної, інформаційної роботи та документообігу, про організацію прийому громадян з особистих питань керівництвом Перегінської селищної ради. Також розглядалися питання відділу земельних ресурсів і екології, Служби у справах дітей та різне.

Засідання традиційно розпочалося з хвилини мовчання та Державного Гімну України.