Сьогодні відбулося засідання сорок четвертої (позачергової) сесії селищної ради восьмого демократичного скликання

На позачерговому засіданні сорок четвертої сесії восьмого демократичного скликання були присутні депутати обласного рівня, старостинський округ та громадськість.

Було розглянуто ряд питань, зокрема про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності Перегінської селищної ради на 2023-2026 роки, про затвердження Програми фінансової підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування, спортивних клубів Перегінської селищної ради на 2023-2026 роки, про затвердження плану прийняття регуляторних актів на 2024 рік, про про затвердження бюджету Перегінської ТГ на 2024 рік та різне.

Засідання традиційно розпочалося з хвилини мовчання та Державного Гімну України.