Вічна памʼять і слава Герою Володимиру Волошину!

У цей передрізвяний час із сумом та болем повідомляємо про те, що в результаті численних пошуків родини військового сталося найстрашніше.
Нажаль, підтвердилися результати ДНК-експертизи та ми отримали повідомлення про підтвердження особи зниклого безвісти нашого юного, але такого мужнього та відважного воїна Володимира ВОЛОШИНА (03.05.1990-14.09.2022).
Володимир залишив свій рідний дім, батьків та друзів, виявив гідний громадянський вчинок та пішов добровольцем захищати Україну від ворога.
Володимир безстрашно дивився в очі ворога, зустрічав його зі зброєю в руках, проте в одному із запеклих боїв у вересні 2022 року пропав безвісти. Станом на сьогодні стало відомо, що про загибель Героя.
Хоробрий Герой нарешті знайде свій спочинок на своїй рідній бойківській землі.
Про час та дату прибуття кортежу з тілом Героя Володимира додатково повідомимо.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, друзям, побратимам і всім, хто знав Героя.
Вічна пам’ять і слава Герою!