Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Перегінської територіальної громади!

Відділ земельних ресурсів та екології Перегінської селищної ради наголошує, що в зв’язку із закінченням 2023р. всім власникам та землекористувачам, які до цього часу не заплатили земельний податок –  виконати свій обов’язок і сплатити земельний податок та орендну плату.

Повідомляємо, що відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

Для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку звертатися в Перегінську селищну раду (земельний відділ) чи до старости свого населеного пункту.