В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівники служби у справах дітей спільно з інспектором ювенальної превенції відвідали сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, що проживають в Перегінській ТГ, де провели роз’яснювальну роботу з батьками та дітьми щодо недопустимості вчинення домашнього насильства.
Батькам було наголошено про належне виконання батьківських обов’язків, недопущення конфліктних ситуацій в сім’ях та в присутності дітей, рекомендовано уважніше ставитися до соціального оточення та проведення дозвілля дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм утримання помешкання, ведення здорового способу життя.
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-41.png)