На засіданні були присутні депутати обласного рівня, старостинський округ та громадськість.
Було розглянуто ряд земельних питань, зокрема щодо виведення з членів селянського господарства, про надання статусу громадянину, який проживає, працює на території гірського населеного пункту, про порушення правил благоустрою. Висвітлювалися питання служби у справах дітей. За результатими звіту начальника Кулик Х.Б. були внесені пропозиції щодо складу комісії з питань захисту прав дітей, зміни до положення опікунської ради та різне.
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-24_13-23-45-297-1.jpg)