Центр надання адміністративних послуг інформує

Відділ ЦНАП виконавчого комітету Перегінської селищної ради доводить до відома внутрішньо переміщених жителів громади, що в Дії оновлюється Комплексна послуга Допомога для ВПО.

З 1 листопада послуга — Допомога для ВПО — буде тимчасово недоступною в Дії, спільно з Мінсоцполітики оновлюються сервіси. Тож скоро послуга стане ще зручнішою.

Якщо вам необхідно отримати довідку ВПО чи оформити допомогу, поки сервіс у Дії не працює, зможете зробити це офлайн, звернувшись до відділу ЦНАП чи найближчого управління соціального захисту населення.

Що зміниться в Дії?

Подати заяву можна буде одразу на всю родину: дітей, чоловіка чи дружину.

Виплати отримуватимуть діти ВПО, які народилися після переїзду сімʼї.

Зміняться умови виплат: фокус буде на громадянах, які перебувають у складних обставинах.

Детальніше дізнатися про зміни можна на сайті Мінсоцполітики або звернувшись до органу соціального захисту населення.

❗️Якщо ви отримували допомогу раніше, то ви одержуватимете її ще протягом кількох місяців. Уряд з 1 серпня продовжив виплати ще на пів року. Далі допомогу буде продовжено тим громадянам, які відповідають умовам.

Які послуги для ВПО працюватимуть у Дії як раніше?

✅ зміна фактичного проживання

✅ скасування статусу ВПО