Територіальний центр інформує

5-го листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. З цієї нагоди 9-го листопада у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Перегінської селищної ради відбулися збори трудового колективу. З професійним святом працівників Терцентру привітала директор О.Ю.Бойко. У привітанні вона зазначила, що праця соціального працівника завжди була і залишається однією з найблагородніших у світі.

Головне в роботі працівника Терцентру – це можливість продовжити зв’язок особи з інвалідністю чи одинокого пенсіонера з навколишнім світом, стати ланкою між людиною похилого віку і суспільством і, звичайно, надавати всебічну допомогу та послуги.

Також спільно зі спеціалістами служби дітей оформлено в обласну дитячу лікарню маму з дитиною (сім’я зі складними життєвими обставинами) та придбано дрова для однієї з підопічних.

Соціальні робітники проводять генеральні прибирання в оселях та дворах.