Інформаційна довідка про роботу Служби у справах дітей

Цього тижня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Перегінської селищної ради.

Підготовлені службою у справах дітей матеріали, щодо даної справи були детально опрацьовані, вивчені та обговорені членами комісії. Заслухані заявники, пропозиції по даному питанню  та прийняті відповідні рішення в межах чинного законодавства, спрямовані на захист прав та в найкращих інтересах дитини в усіх діях щодо неї.

Згідно міжнародного договору  – Конвенції про права дитини, яка ратифікована постановою Верховної Ради України від 27 лютого 1991 року «до дітей слід ставитися з обережністю, чутливістю, справедливістю та повагою під час будь якої процедури або справи, приділяти особливу увагу їх особистій ситуації та конкретній проблемі».