Днями книжковий фонд Перегінської центральної міської бібліотеки з філіями поповнився новими цікавими виданнями. Літературу придбано за кошти місцевого бюджету. Зокрема придбано 115 примірників книг на суму 23 тисячі гривень:
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-60.png)
Днями книжковий фонд Перегінської центральної міської бібліотеки з філіями поповнився новими цікавими виданнями. Літературу придбано за кошти місцевого бюджету. Зокрема придбано 115 примірників книг на суму 23 тисячі гривень: