105-ти річчя з дня народження Василя Сухомлинського

Василь Олександрович Сухомлинський – видатний український педагог, психолог, дослідник і публіцист, письменник, громадський діяч. Його ідеї, науково-методичні розробки, практичний досвід нині втілюються в освітньо-виховних системах європейських країн, Японії, Америки. «Я ніколи в житті не належав собі», – казав педагог. Адже все своє життя він присвятив педагогічній діяльності, школі, дітям.

З нагоди 105-ї річниці від дня народження Василя Сухомлинського заклади підпорядковані відділу культури Перегінської селищної ради підготували ряд заходів:

У Перегінській дитячій бібліотеці організовано книжкову виставку «Мудра людина із щирим серцем»:

У бібліотеці села Ясень проведено годину спілкування за сторінками творів В. Сухомлинського «Все починається з добра». Бібліотекар ознайомила школярів з життєвим та творчим шляхом видатного вчителя та письменника, закликала звернути увагу на виставку книжок В.Сухомлинського « Людина великої душі».

Детальніше за посиланням: pereginsk1kultura.blogspot.com