На засіданні були присутні депутати обласного рівня, старостинський округ та громадськість.
Було розглянуто ряд питань, зокрема про стан готовності закладів освіти та дошкільних закладів Перегінської селищної ради до нового 2023/2024 навчального року, про затвердження висновку органу опіки і піклування та призначення опікуна. Також обговорювавався ряд земельних питань і питання щодо надання статусу громадянину, який проживає, працює на території гірського населеного пункту та різне.
Засідання традиційно розпочалося з хвилини мовчання та Державного Гімну України.
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-12_11-49-10-953.jpg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-12_11-51-03-109.jpg)