Споконвічний символ незалежної країни – безкрайнє мирне небо і родючі пшеничні поля.
В кожному містечку нашої держави синьо-жовтий прапор свідчить про вільну землю без ворожого зла, але водночас про високу ціну свободи, яку мужньо здобуваємо зараз.
Нехай він назавжди символізує віру, силу і терпіння кожного у єдності для Перемоги, гордо майорить на території демократичної країни, а ми збережемо святі символи української держави для майбутніх поколінь!
З вірою у Перемогу
селищний голова
Ірина ЛЮКЛЯН
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/79CA95E9-D75B-44C6-8BF4-CD2670D609DE.png)