Інформаційна довідка про роботу Центру надання адміністративних послуг

Інформаційна довідка про роботу відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Перегінської селищної ради за липень 2023 року.

Всього було надано послуг 922, з них: 469 – послуги соціального характеру; 43 – реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; 11 – реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців; 22 – послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (реєстрація смерті та шлюбу), Смерть – 16, Шлюб – 6; 14 – послуги у сфері держгеокадастру; 18 – послуги у сфері містобудування та архітектури; 9 – паспортні послуги (вклейка фото до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку); 30 – послуги місцевого значення; 306 – результати наданих послуг.