Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує громадськість, що з метою забезпечення принципів прозорості і відкритості діяльності, підвищення рівня поінформованості суспільства у відповідній сфері, Держпродспоживслужбою створено та забезпечено функціонування телеграм-каналу «Захист прав споживачів» .
На каналі оприлюднюються актуальні новини, інфографіка, відео- і фотоматеріали у сферах захисту прав споживачів, торгівлі, товарознавства тощо.
Переглянути матеріали та підписатись на телеграм-канал «Захист прав споживачів» можна за посиланням: https://t.me/zahust_prav).
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/image-51.png)