Центр надання адміністративних послуг інформує

До уваги внутрішньо переміщених осіб з районів підтоплень Херсонської та Миколаївської областей.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №626 від 19.06.2023 року ( зі змінами від 07.07.2023 року) «Деякі питання надання матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції» буде виплачуватися одноразова матеріальна грошова допомога постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції у розмірі 5000 гривень .

Постраждалим населенням визнаються особи, які на момент підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції проживали/були зареєстровані/задекларовані в населених пунктах, що розташовані в районах підтоплень Миколаївської та Херсонської областей. Перелік населених пунктів, що розташовані в районах підтоплень Миколаївської та Херсонської областей, разом з переліком вулиць та адрес (за можливості), що зазнали підтоплення, затверджується Миколаївською та Херсонською обласними військовими адміністраціями.