Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована першою леді України Оленою Зеленською

Всеукраїнська програма ментального здоров’я “Ти як?” www.howareu.com

Для кого і для чого “Ти як?

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.

Хотілося б, щоб українці звернули увагу на свій емоційний стан і взяли відповідальність за нього. А “Ти як?” допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.

Відповіді на ці та багато інших запитань є в Аптечці швидкої психологічної допомоги.

В аптечці зібрані прості вправи для заспокоєння та поради для стійкості. Вона буде корисною всім, хто рідко чи часто відчуває емоційне спустошення, втому, напругу в тілі, паніку, злість, сум.

А також тим, хто хоче підтримати своїх близьких. Аптечка зроблена в pdf-форматі, тому її легко завантажити на смартфон чи комп’ютер, тримати під рукою та використовувати за необхідності.

Більше порад, відео та рекомендацій можна переглянути на сайті проєкту за посиланням www.howareu.com