Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець»

22 липня 2023 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум.

Мета національної програми «Державотворець» – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді.

Доброчесні урядовці, відомі підприємці, журналісти та волонтери разом із понад 300 студентами з усієї України обговорять можливості реалізації молоді в Україні та необхідність єднання зусиль для успішної відбудови держави.

У серпні запланована реалізація другого етапу проєкту – всеукраїнська молодіжна акція «Державотворець» для 35 відібраних студентів з перспективою їхнього працевлаштування в органи державної влади, бізнес та громадські організації.

Захід відбудеться за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, іплементації Київської школи державного управління ім. С. Нижнього та підтримці Української студентської ліги, державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр».

Реєстрація на форум за посиланням: