Сьогодні знову більше 50-ти дошкільнят в Сливках, Закерничному та Слободі Небилівській грали в розвивальні та розважальні ігри, вчилися працювати разом, а найголовніше отримали пригорщу задоволення та радості від проведеного дозвілля.
Нагадаємо такий проєкт “отримав життя” за ініціативи селищного голови Ірини Люклян, організований відділом освіти, молоді та спорту та реалізовується фахівцями в сфері дошкільної освіти Перегінської громади.
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/75875248-2342-4005-B249-DC1573FD0373.jpeg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/5FCE91B9-80C7-4DE1-B6C5-C060555C9D41.jpeg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/57AD03B3-FCBA-4E84-8346-721FC8836AD7.jpeg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/3ACC2359-B402-47F0-8AEE-FFEEDDAF0BDB-1.jpeg)