Відділ культури інформує

29.05.2023 головний спеціаліст з бухгалтерського обліку відділу культури взяв участь в онлайн iнформаційній сесії на тему: “Забезпечення бухгалтерського обліку в установах, організаціях територіальних громад”, організованій Регіональним офісом «U-LEAD з Європою» у Рівненській області.
Під час інформаційної сесії було ознайомлено з метою, цілями та завданнями організації бухгалтерського обліку в бюджетних установах територіальних громад; основними змінами до законодавства 2022-2023 рр., що регулює питання організації та ведення бухгалтерського обліку, а також складання звітності; особливостями застосування вимог окремих національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі (НП(С)БОДС) щодо обліку активів, зобов’язань, доходів і витрат та складання фінансової звітності.