Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 р. № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах», розроблено та затверджено на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, що перебувають на обліку служби у справах дітей Перегінської селищної ради, з метою визначення потреб дітей та заходів задоволення їх потреб, які відповідають конкретній життєвій ситуації дітей з урахуванням їхніх індивідуальних особливостей.
Функції з координації діяльності щодо виконання індивідуальних планів покладаються на службу у справах дітей.