Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, малюнка, фантазії, творчості

На базі КУ “ІРЦ” Перегінської селищної ради фахівцями-консультантами було проведено групове тематичне заняття з дітьми з ООП на тему “Я живу у світі казки”.
Наші маленькі вихованці, спільно з фахівцями вчилися висловлювати своє ставлення до героїв, оцінювати їхні вчинки, робити висновки щодо поведінки в небезпечній ситуації, збагачували досвід знаннями про взаємини людей на прикладі казок.
До плану заняття були включені завдання з мнемотаблицями, ігри з липучками, ігри на магнітах, вчилися підбирати слова-антоніми, що визначають героїв, впізнавати голоси, прослуховуючи звукові файли.
Спільно виготовляти аплікації казкових героїв, що сприяло розвитку уяви, мислення, фантазії, вміння користування канцелярським приладдям, виконувати прості трудові операції, а також подарувала нашим маленьким друзям радісний настрій та приємні емоції.
Дякуємо нашим діткам за можливість мандрувати разом з ними світом дитинства чарівної казки.