Сьогодні волонтерська діяльність знаходить все більше своїх прихильників. Сфери діяльності, в яких можна побачити безоплатну роботу добровольців дуже різноманітні: допомога тваринам, екологічні акції, участь в ліквідації наслідків стихійних лих, надання психологічної допомоги дітям та дорослим, прибирання завалів чи адаптація переселенців.
Приємно усвідомлювати, що наше суспільство зберігає в собі потенціал до добрих справ, спрямованих на побудову суспільно-корисних діяльностей.
Якщо у Вас є можливість і бажання допомогти та внести свою частку в суспільство, тоді доєднуйтеся до співпраці з іншими волонтерами і розвивайте новий напрямок у своєму житті.
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/20220907122532-1542-4.webp)