Відбулося 17-те засідання сесії селищної ради

6 грудня – в день Збройних сил України та переддень святкування Дня місцевого самоврядування – в приміщенні Народного дому Перегінського відбулося чергове засідання сесії селищної ради восьмого демократичного скликання. Традиційно сесія розпочалася із молитви та звучання гімну України. Із привітаннями та словами вдячності за патріотизм, бойовий дух, вірність рідній землі звернулася Ірина Люклян до присутніх учасників АТО та всіх причетних до захисту Вітчизни. За плідну працю грамотами було нагороджено голів та членів постійних комісій ради.Після короткої концертної програми, підготовленої відділом культури, депутати розпочали розгляд питань, віднесених на засідання сесії до порядку денного. Так, було прийнято рішення про звіт виконання селищного бюджету, внесення змін до селищного бюджету. За результатами проведеного громадського обговорення 28.11.2021 року в Осмолодському старостинському округу, було затверджено кандидатуру старости округу.Розглядалися питання про:- внесення змін до Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності.- намір передачі частини приміщення клубу у с. Ясень в оренду без проведення аукціону для ГО «Молодь Прикарпаття». – намір передачі майна в оренду без проведення аукціону для надання освітніх послуг заочної школи.- визначення окремих положень оренди майна комунальної власності Перегінської територіальної громади.- внесення змін до договору оренди комунального майна ТзОВ «Еко-Сервіс 2012» від 30.11.2018 року №20. – намір передачі в оренду нерухоме майно (харчоблоки), що належить до комунальної власності Перегінської селищної ради. – надання дозволу на списання флюорографа для КНП «Перегінська лікарня». – намір передачі частини адміністративної будівлі у с. Небилів в оренду без проведення аукціону для Калуського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги.- внесення змін до Положення про відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, сільського господарства та туризму.- уточнення назв вулиць населених пунктів Перегінської селищної ради.- внесення змін до структури апарату селищної ради. – внесення змін до Положення про відділ охорони здоров’я і соціальної політики Перегінської селищної ради.- внесення змін до Програми соціального захисту населення на 2021 рік.- внесення змін до Положення про відділ культури Перегінської селищної ради.- надання дозволу на передачу матеріалів.- розроблення детального плану території щодо відведення земельної ділянки під влаштування кладовища в урочищі “Пасіки” с. Ясень. – встановлення тарифу на теплову енергію що виробляється з використанням альтернативних джерел енергії для ТОВ «ЕКО-СЕРВІС 2012». – планування парку відпочинку по вул. Шевченка в селі Слобода-Небилівська.-земельні питання за зверненнями громадян.