День 22.10.2021
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1-1-768x576.jpg)
Працівники служби у справах дітей Перегінської селищної ради спільно з інспектором ЮП Калуського РВП провели з учнями 8 класів Перегінського ліцею №2 профілактичну бесіду на тему «Права свої знай, обов’язки не забувай» та «Профілактика насильства в учнівському середовищі». Під час…
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1-2-768x576.jpg)
На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Будь-яка особа може постраждати від торгівлі людьми, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. З нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми працівниками служби…