3 серпня 2021 року відділом економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, сільського господарства та туризму було оргінізовано перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Перегінської територіальної громади до 2027 року.

В засіданні робочої групи взяли участь 15 учасників.

Зі вступним словом до учасників звернувся заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вагилевич В.М., який наголосив на важливості даного документу, що визначатиме пріоритені напрямки розвитку громади до 2027 року. Учасників робочої групи було ознайомлено з переліком діючих та перспективних проектів розвитку територіальної громади на 2021 рік та методологією сучасного стратегічного планування. З метою визначення пріоритетних напрямків розвитку громади було вирішено організувати процес розповсюдження опитувальних анкет для мешканців та підприємців громади, а також організувати збір даних.