26 травня 2021 року в приміщенні Народного дому відбулося чергове засідання комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища. на засіданні були присутні селищний голова, начальник відділу земельних ресурсів та екології, начальник відділу будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, працівники відділів, члени комісії. На порядку денному розглядалися питання щодо приватизації земельних ділянок та ряд інших питань, що мають розглядатися під час чергового засідання сесії.
Відбулося засідання комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища.
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/зображення_viber_2021-05-31_01-00-19.jpg)