Відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, сільського господарства та туризму інформує
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/unnamed-3.jpg)
Триває реалізація проекту «Розвиток транскордонного співробітництва для популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на прикордонній території Румунії і України». До проекту ввійшла церква св..Миколая в с.СливкиПерегінської громади, 11 травня спеціалістами ІФНТУНГ було проведено сканування церкви. Церква в селі Сливки існувала…