Комунальний заклад «Місцева пожежна охорона» Перегінської селищної ради Івано-Франківської області інформує
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/зображення_viber_2021-03-31_08-51-171-768x1024.jpg)
З 15.03.2021 року по 15.05.2021 року заплановано проведення профілактичних заходів серед населення в смт. Перегінське, а також в інших населених пунктах територіальної громади: с.Закерничне, с.Небилів, с.Слобода Небилівська, с.Красне, с.Сливки, с.Ясень, с.Гриньків, с.Кузьмінець, с.Осмолода з питань: «Пожежна безпека у побуті», «Про…