День 19.02.2021
На нараді керівниками
19.02.2021 року смт. Перегінське Брали участь: заступники селищного голови, секретар селищної ради, керуючий справами-секретар виконкому, начальники відділів Порядок денний: Про основні завдання виконавчої влади на біжучий тиждень. Виступили: І.Люклян, В.Вагилевич, О.Красілич, О.Сенич, С.Бендак, Вирішили: М.Русин забезпечити подання інформації на сайт…
Про результати конкурсів.
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/зображення_viber_2021-02-18_15-27-24-768x576.jpg)
Сьогодні – 18 лютого 2021 року відбувся черговий конкурс на заміщення вакантних посад Перегінської селищної ради, а саме – державного реєстратора центру надання адміністративних послуг, начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, сільського господарства та туризму, головного спеціаліста по веденню військового…
ПРО 20 ЛЮТОГО…
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/3423.jpg)
Шановні жителі та гості Перегінської територіальної громади! У зв’язку з підвищенням рівня захворюваності громадян нашого краю, посиленням протиепідемічних обмежень організаційним комітетом було прийнято насправді важке рішення про відміну проведення вшанувальних заходів 20 лютого на території Перегінської селищної ради – вшанування…