Щодо відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства

Відповідно до п. 7 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських селищних, міських рад належить, здійснення контролю за станом благоустрою населених пунктів, організації озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян.

Оскільки частішають випадки незаконної порубки дерев і чагарників (зелених насаджень), зокрема в межах населених пунктів та поза їх межами є необхідність посилення заходів щодо запобігання здійснення правопорушень.

ПОВІДОМЛЯЄМО:

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006року №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», видалення зелених насаджень на земельній ділянці, яка перебуває у приватній власності, та на присадибній ділянці здійснюється за рішенням власника (користувача) земельної ділянки. На земельних ділянках комунальної власності – за дозволом виконавчого органу селищної ради на підставі висновку Комісії з питань визначення стану зелених насаджень.

В разі виявлення фактів порушень вимог природоохоронного законодавств, виконавчий комітет селищної ради буде надсилати інформацію до Державної екологічної інспекції Карпатського округу для притягнення винних осіб до відповідальності, згідно вимог чинного законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *