20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Саме цього дня 2014 року в центрі Києва загинула найбільша кількість протестувальників. Загалом 107 активістів, які віддали життя за демократію та свободу України, названі Героями Небесної Сотні.
Щороку в цей день українці вшановують пам’ять загиблих під гаслом «Вдячні за свободу!». Це не лише день скорботи, а й нагадування про відповідальність кожного за майбутнє країни.
Детальніше: https://pereginsk1kultura.blogspot.com/2025/02/blog-post_21.html