Шановні мешканці громади!

Перегінське селищне ЖКП інформує, що вивезення ТПВ (сміття) буде проводитися з лютого 2025 року згідно графіків.
У звʼязку з цим просимо не виносити сміття до вказаного періоду.
Дякуємо за розуміння та співпрацю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *