Відбулося чергове засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища

Засідання відбулося за участі представників органу місцевого самоврядування і постійних членів комісії.

Були розглянуті питання про припинення права користування земельними ділянками, про затвердження технічної документації з інвентаризації земель, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та ряд інших питань, у тому числі спірних відносин.

Детальніше: https://youtu.be/zDMij1glVZ8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *