Гранти для молодіжних центрів від програми USAID “Мріємо та діємо”
Сума: до 25 000 дол. США
Дедлайн: 1 серпня 2024 року
Для кого: для молодіжних центрів (командою від 3 осіб, у складі яких
мінімум 2 осіб від 18 до 35 років)
Де: вся Україна, за винятком територій, які тимчасово окуповані і/або на яких ведуться активні бойові дії, і/або які перебувають під постійними обстрілами і не мають безпекових умов для роботи публічних закладів
Метою проєкту є посилення спроможності існуючих молодіжних центрів запроваджувати інноваційні напрямки роботи з молоддю, будувати стійкі моделі розвитку, залучати фінансування та працювати з даними для планування діяльності та обгрунтування своєї ефективності роботи у громаді за допомогою індексу повернення інвестицій (ROI).
Проєкт реалізовується через довгостроковий навчальний курс з постійним супроводом менторів, спрямованим на вдосконалення та розвиток компетентностей молодіжних працівників (-ць). Процес навчання включає серію тренінгів, консультацій та надання фінансових ресурсів для реалізації заходів у молодіжних центрах, безпосередньо повʼязаних з темами навчального курсу. Також проєкт передбачає модернізацію фізичної інфраструктури шляхом ремонту приміщень молодіжного центру
Деталі: https://mriemotadiemorazom.org/molodtut
Гранти на інноваційні соціальні проєкти
Сума: поетапне фінансування, залежно від рівня:
1) пілотування – до 230 000 дол. США
2) тестування на перехід – до 2 300 000 дол. США
3) масштабування – до 15 000 000 дол. США
Дедлайн: 30 вересня 2024 року
Для кого: організацій будь-якого типу (соціальних підприємств, комерційних компаній, некомерційних організацій, державних установ, міжнародних організацій та науково-дослідних установ). Рекомендується, щоб окремі інноватори, підприємці або дослідники подавалися через афілійовану організацію
Де: вся Україна
Ключові інновації, які фінансує Global Innovation Fund:
1) інновації мають бути спрямовані на покращення життя бідних людей.
2) новий підхід інновацій.
3) покращення альтернатив існуючих рішень.
4) інновація має бути підкріплена доказами потенційного впливу та можливості масштабування.
5) широке застосування інновації.
6) потенціал для масштабування інновації.
7) керування сильними та динамічними командами.
8) готовність до інвестицій.
9) генерування нових знання про те, що працює.
10) Чітка роль GIF-файлів.
11) Чутливість до гендерного впливу.
12) Увага до кліматичних ризиків.
Деталі: https://www.globalinnovation.fund/apply-for-funding
Гранти для молоді від Міжнародного Вишеградського фонду
Сума: 10 000 євро
Дедлайн:
1) до 15 липня 2024 року
2) до 15 листопада 2024 року
Для кого: юридичних осіб, які мають відношення до роботи з молоддю (школи, клуби дозвілля, спортивні асоціації, молодіжні організації громадянського суспільства)
Де: вся Україна
Новий пілотний проєкт Міжнародного Вишеградського фонду, який підтримує ініціативи для зміни молодіжного ландшафту в Україні. Проєкт надає фінансування для короткострокової мобільності молоді та транскордонного співробітництва. Учасники можуть отримати до 10 000 євро на реалізацію проектних ідей, які включають молодь віком від 12 до 30 років з України та двох країн Вишеградської четвірки.
Проекти повинні включати мобільність молодих людей, проведення спільних заходів та презентацій для широкої аудиторії. Проекти можуть тривати до 6 місяців і мають бути спрямовані на короткострокові візити або обміни.
Деталі: V4 Gen Mini-Grants – Visegrad Fund – Visegrad Fund
Гранти для проєктів у сфері психічного здоров’я
Сума: 5 000 швейцарських франків
Дедлайн: 10 серпня 2024 року
Для кого:
- громадських організацій
- благодійних організацій
Де: Чернівецька область
Україно-швейцарський проєкт «Психічне здоров’я для України» (MH4U) у співпраці з Чернівецькою обласною військовою адміністрацією оголошує про початок конкурсного відбору для участі в програмі малих грантів «Розвиток послуг у сфері психічного здоров’я в громадах Чернівецької області – 2024».
Конкурс відкритий для громадських організацій для реалізації проєкту у сфері психічного здоров’я.
За результатами відбору буде обрано двох переможців для реалізації проєктів у громадах Чернівецької області, зокрема у місті Чернівці. Переможці конкурсу отримають підтримку від
україно-швейцарського проєкту «Психічне здоров’я для України» у вигляді малих грантів у розмірі до 5000 швейцарських франків (близько 225 тисяч гривень). Крім того, команда проєкту надаватиме супервізії та консультації під час виконання проєктів переможців.
Деталі: Оголошення про грант – Google Документи
Програма інформаційної стійкості українського суспільства у сфері протидії дезінформації
Сума: від 40 000 до 300 000 дол. США
Дедлайн: 13 вересня 2024 року, 16 грудня 2024 року, 13 лютого 2025 року
Для кого:
- фондів,
- неурядових організацій,
- неприбуткових організацій,
- релігійних організацій,
- громадських організацій,
- приватних організацій, пов’язаних з науковими установами та міжнародними неурядовими організаціями,
- приватних компаній, професійних асоціацій, зареєстрованих в Україні
Де: вся Україна
Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) очікує заявки від потенційних партнерів для реалізації заходів, які вибудують стійкість до дезінформації та пропаганди, ціллю яких є:
1) Зменшення впливу дезінформації та пропагандистських наративів за допомогою створення альтернативного контенту та інструментів, які відповідають потребам аудиторії.
2) Сприяння інклюзивному розумінню національної ідентичності для протидії дезінформаційним наративам, з фокусом на прифронтові області.
3) Протидія найпопулярнішим джерелам і каналам пропаганди шляхом висвітлення їх невідповідності правдивій інформації та демонстрації альтернатив.
4) Підвищення медіаграмотності та розвиток навичок критичного мислення цільової аудиторії шляхом проведення тренінгів, семінарів та навчальних матеріалів.