Травень – місяць обізнаності про ментальне здоров’я

Одна із цілей Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – ініціативи першої леді Олена Зеленська – допомогти знайти можливості посилення власної стійкості. А колективна стійкість нації тримається на стійкості кожного з нас.

Працівники Івано-Франківської обласної служби зайнятості активно долучаються до програми. Регулярно проводять семінари та тренінги з роботодавцями, безробітними, в тому числі внутрішньо переміщеними особами, залучають до цієї роботи фахових психологів з благодійних організацій і фондів. Основна мета – як подолати стрес та негативні емоції під час війни та як знаходити сили для психологічного відновлення і не піддаватись руйнуванню.

Від початку дії даної програми обласною службою зайнятості організовано та проведено 239 заходів для безробітних осіб та роботодавців.

Запрошуємо відвідати наші заходи, які допоможуть вам опанувати стрес, тривогу, гнів та страх, і радимо піклуватися про своє ментальне здоров’я та з відповідальністю ставитись до свого емоційного стану, особливо в умовах сьогодення.

Контакти філій, управлінь, відділів філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (https://is.gd/u0nOYN).

Пишіть нам у телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також телефонуйте за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *