Ситуація на ринку праці Івано-Франківщини

У січні – квітні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 2,5 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 5,9 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 4,3 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 73%.  По Україні рівень укомплектування – 49%, область займає 3 місце серед регіонів України. Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 10,5 тис.грн.

Послугами служби зайнятості у січні – квітні 2024 року скористалися 11,7 тис. осіб, з них 7,3 тис. зареєстрованих безробітних.

За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 4,9 тис. осіб, зокрема 2,6 тис. зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування склав 42% (по Україні –  27%, 1 місце).

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 87 осіб. Крім того, здійснено 995 направлень на суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 894 безробітних проходили професійне навчання. 362 особи отримали ваучер на навчання та підвищення кваліфікації.

Станом на 1 травня 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,4 тис. осіб, в тому числі 873 внутрішньо переміщені особи.

Вкотре наголошуємо на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення, адже офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.

Якщо у вас виникають будь-які питання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до працівників служби зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Ми завжди раді вам допомогти та бажаємо успіхів на шляху до працевлаштування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *