Віртуальна виставка українських експортерів «Ukraine Online Expo in Jordan 2024»

Відповідно до інформації Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві 15.07-15.10.2024 відбудеться віртуальна виставка українських експортерів «Ukraine Online Expo in Jordan 2024», для представлення експортного потенціалу українських компаній, зацікавлених у виході на ринок Йорданії.

Метою заходу є налагодження контактів між українськими постачальниками і потенційними імпортерами за кордоном.

У рамках заходу кожен експонент у своєму «кабінеті стендів» на платформі зможе оформити дизайн стенду, опублікувати презентації, відео, спілкуватися та обмінюватися контактною інформацією з відвідувачами (відеопрезентація функціоналу платформи: https://youtu.be/rbu_QoKK-jM).

Експоненти публікуватимуть свій стенд безкоштовно за допомогою промокодів, які будуть надсилатися Посольством.

Віртуальні стенди мають бути оформлені англійською мовою (презентації чи відео можуть бути додані арабською). Учасники виставки мають визначити відповідальну особу, яка має регулярно переглядати кабінет стенду та захід на предмет нових відвідувачів і запитів.

Залучення українських експортерів до вказаного заходу пропонується організувати за таким алгоритмом:

1. Українська компанія за допомогою платформи Nazovni (https://nazovni.online/) надсилає заявку на сприяння експорту до Йорданії з коментарем про бажання взяти участь у віртуальній виставці.

2. Після перевірки компанії командою Nazovni відповідна заявка з’являється у кабінеті дипломата Посольства України в Йорданії у Nazovni.

3. Посольство створює учасника виставки у кабінеті на платформі Atexpo.online та надсилає на імейл української компанії, вказаний у заявці в Nazovni, лист-підтвердження.

4. Після отримання листа-підтвердження українська компанія налаштовує на платформі atexpo.online свій виставковий стенд та надсилає його Посольству для підтвердження (перевірки коректності оформлення).

5. Посольство підтверджує віртуальний стенд компанії та надсилає українському експортеру електронною поштою безкоштовний промокод.

6. Українська компанія активує свій віртуальний стенд за допомогою промокоду на сторінці «опублікувати стенд» у своєму кабінеті стендів на платформі Atexpo.online.

Після публікації віртуального стенду він стає доступним для перегляду учасниками виставки.

До участі у зазначеному виставковому заході пропонується залучити українських експортерів із різних сфер господарської діяльності. Відповідно, планується, що стенди учасників виставки буде структуровано за павільйонами (наприклад: Food Products, Furniture, Fashion, Industry, ChemPharma, Construction, Equipment, Investment, IT, тощо).

Додаткова інформація за e-mail: oleksii.sluka@mfa.gov.ua (Олексій Слука, перший секретар – відповідальний за організацію згаданого заходу з боку Посольства України в Йорданії, тел.: +962775949741 (WhatsApp, Signal, Threema).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *