Дотримання правил пожежної безпеки під час Великодніх свят

Впродовж останніх років ситуація з пожежами та загибеллю людей на них залишається тривожною. На території Калуського району з початку року виникло 194 пожежі, у вогні загинуло 6 осіб. З року в рік, як свідчать конкретні факти, домінуючою причиною трагедій і надалі залишається людський фактор.

Незабаром християни відзначатимуть Великодні свята. Це свято традиційно пов’язане зі скупченням великої кількості людей у храмах та прилеглій території з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок.

Пам’ятайте про основні правила безпеки під час користування відкритим вогнем:

— під час освячення паски подбайте про те, щоб запалена свічка не торкалася поліетилену або плетеного великоднього кошика, також не використовуйте для прикрас легкозаймисті матеріали;
— підв’язуйте міцно хустину та збирайте волосся, аби на нього не потрапив вогонь свічки при нахилі голови;
— слідкуйте за власним полум’ям, а також під свічкою бажано тримати шматок негорючої підкладки, аби через гарячий віск не смикнути рукою та не впустили свічку на одяг;
— не підпускайте малолітніх дітей до відкритого вогню, навіть якщо це невеликий вогонь священної свічки;

— будьте пильними, знаходячись поряд зі свічниками чи кадильними матеріалами;
— ні в якому разі не перекривайте шляхи евакуації.

У разі виявлення пожежі негайно повідомте про це до Служби порятунку за номером 101. Назвіть точну адресу та повідомте про наявність людей у зоні пожежі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *