Зустріч з представниками виїзної робочої групи з організації надання допомоги членам сімей загиблих ветеранів війни

Сьогодні, 10 квітня, в Перегінській територіальній громаді відбулася зустріч з представниками виїзної робочої групи з організації надання допомоги членам сімей загиблих ветеранів війни Перегінської та Дубівської територіальних громад.

Напередодні зустрічі представники робочої групи відвідали Алею слави в центрі селища Перегінське та вшанували їх хвилиною пам’яті.

На зустрічі було обговорено ряд проблемних питань, з якими сьогодні стикнулися сім’ї та родини загиблих службовців, очікування змін та прийняття Урядом підзаконних актів у відповідності до чинного законодавства, отримання разової допомоги сім’ї у випадку загибелі військовослужбовця, отримання необхідних документів, які засвідчують участь у бойових діях.

Головним напрямком є забезпечення ветеранської політики. Так, на рівні області вже створено Управління з питань ветеранської політики та реалізовується проєкт “Турбота про родину Героя”, діють програми підтримки сімей загиблих військовослужбовців.

На зустрічі відзначено Перегінську громаду як одну з найкращих в області у реалізації програм підтримки сімей загиблих. Тут тісно взаємодіє орган місцевого самоврядування з вищевказаними сім’ями та родинами.

Учасники зустрічі мали змогу отримати відповіді на свої питання як під час зустрічі, так і під час особистих консультацій з відповідними спеціалістами виїзної робочої групи.

Наприкінці матері військового Ярослава КУЗЯ вручено символічний та цінний пам’ятний подарунок з нагоди дня її народження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *