В Держпродспоживслужбі Прикарпаття провели семінар з питань захисту прав споживачів

2–3 квітня 2024 року спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели практичні семінари-навчання для відповідальних осіб за роботу консультаційних центрів районних, міських управлінь, відділів з метою підвищення їхнього рівня знань та професійних навичок.

Робота консультаційних центрів та «платформи примирення» спрямована на надання практичної допомоги жителям краю, добросовісному бізнесу, об’єднаним територіальним громадам.

Під час семінару з учасниками обговорено ключові завдання та результати реалізації «Регіональної програми захисту прав споживачів на 2023-2024 роки на Прикарпатті», проведено аналіз показників ефективності за I квартал 2024 року.  

Увагу присутніх зосереджено на проведенні роз’яснювальної, профілактичної роботи з представниками бізнесу на місцях стосовно виконання антитютюнового законодавства, зазначено про необхідність забезпечення законності реклами лікарських засобів, дитячого харчування, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Для забезпечення даного напрямку роботи управлінням розроблені методичні рекомендації щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення.

Під час семінару не оминули увагою та обговорили питання відновлення заходів державного нагляду (контролю) у сфері надання житлово-комунальних послуг, метрологічного нагляду та окремих видів державного ринкового нагляду, а також необхідність здійснення моніторингу продукції на ринку непродовольчих товарів, віднесеної до сфери відповідальності ринкового нагляду Держпродспоживслужби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *