Чергову освітню ініціативу Держпродспоживслужби Прикарпаття обговорено з представниками Державної служби зайнятості в області

13-14 лютого 2024 року начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби області провів робочі зустрічі з представниками Державної служби зайнятості в Івано-Франківській області.

Предметом діалогу стало питання взаємодії в освітньому просторі, поширення нових форм та методів впливу на споживчий ринок, формування знань та навичок для захисту власних прав та інтересів.

Держпродспоживслужба Прикарпаття в 2024 році планує реалізувати ряд спільних освітніх проектів на базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за освітніми програмами, дотичними до сфери контролю Держпродспоживслужби.

Зокрема, реалізація проекту «Споживач та його права» допоможе набути професійних знань та навичок майбутнім працівникам сфери торгівлі, громадського харчування та побутових послуг.

Дана робота буде орієнтована в тому числі на внутрішньо-переміщених громадян, які захочуть здобути професійно-технічну освіту певного спрямування та працювати за обраним напрямком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *