Повідомити про недоцільність закупівлі можна, заповнивши спеціальну форму

На адресу обласної військової адміністрації надходять численні звернення від громадських організацій та активістів щодо недоцільності проведення певних закупівель у громадах. З огляду на це на офіційному сайті облдержадміністрації створено спеціальну форму https://docs.google.com/…/1FAIpQLScOqGDM434…/viewform

З її допомогою можна поінформувати робочу групу «Прозорість і підзвітність» про неналежне, на думку громадськості, використання бюджетних коштів.

Про це йшлося сьогодні під час засідання робочої групи.

За словами голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук, усі ці звернення будуть перевіряти та розглядати на найближчих засіданнях групи, яка стежить за державними закупівлями.

“Зараз наша єдина та спільна мета – підсилення війська задля наближення справедливої Перемоги України”, – наголосила керівниця області.

Також на засіданні робочої групи заслухали представників ще трьох прикарпатських громад – Долинської міської, Делятинської селищної та Ямницької сільської, які впродовж року отримували надходження від військового ПДФО.

Проаналізували тендерні закупівлі, які здійснили ці громади, й видатки на потреби військових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *