Служба у справах дітей інформує
З метою привернення уваги дітей до проблеми насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» головний спеціаліст служби у справах дітей Перегінської селищної ради В.Сорохман та інспектор ювенальної превенції відділення поліції № 2 (смт.Рожнятів) В.Попович провели бесіду з учнями 5-х класів Перегінського ліцею №2 на тему «Я маю право на життя без насильства».
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити