Відбулося засідання конкурсної комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна Перегінської селищної ради

03.11.2023 об 10.00 год в приміщенні Перегінської селищної ради відбулося засідання конкурсної комісії за участю заступника селищного голови В.М.Вагилевича, начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, сільського господарства та туризму В.О.Левицького, головного спеціаліста відділу економічного розвитку та туризму І.В.Свердан та головного спеціаліста-юриста Д.Б.Глинки.

Об’єктом розгляду була металева димова труба, що знаходиться за адресою: смт. Перегінське, вул. С. Довбуша, 1, площею близько 10 м.кв.

Виступили: Свердан І.В. ознайомила членів комісії із вхідною конкурсною документацією.

Вагилевич В.М. зауважив, що до виконавчого апарату було подано документи від одного претендента, яким було надано всі необхідні документи.

За результатом виступу та обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

1. Обрати переможцем конкурсного відбору  суб’єкта оціночної діяльності – ФОП Семкулич М.Ю.

2. Доручити голові конкурсної комісії проінформувати переможця про результати конкурсу.

3. Інформацію про результати конкурсу опублікувати на офіційному вебсайті Перегінської територіальної громади.