Наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель та анонімне опитування для громадян

В Інституті за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель».

Обрана проблематика є надважливою для України, адже перехідне правосудця має на меті сприяти найліпшому відновленню справедливості, укріпленні миру, цінностей демократії, постає комплексом кримінологічно обгрунтованих заходів, що поєднують каральну й відновну юстицію, широкий, багаторівневий соціальний діалог, просвіту, реституцію, правотворчу й правоохоронну діяльності, організаційно-управлінські трансформації та ін.

Для повного і всебічного дослідження проблеми захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя виникає потреба ознайомитися із думкою громадян щодо питань реалізації цієї концепції, а особливо тих, хто зазнав внутрішнього переміщення протягом російської агресії.

Просимо Вас взяти участь у анонімному опитуванні серед населення Івано-Франківської області одним із зручних для Вас способів (Google форма за посиланням в Інтернеті; QR-код).
Слава Україні!

  1. Посилання на анкету з опитування громадян у Google формі: https//forms.gle/vBo4AcfJjhv146Ut9
  2. 2.QR-код анкети з опитування громадян для мобільного пристрою:
  3. Посилання на анкету для опитування внутрішньо переміщених осіб: https://forms.gle/raoNPSP1wh3Jt6sN9
  4. QR-код анкети з опитування внутрішньо переміщених осіб для мобільного пристрою:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *