Ти як? Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» фахівці Івано-Франківської обласної служби зайнятості для безробітних, шукачів роботи, студентської молоді проводять  профконсультаційні групові заходи «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».  

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості. А також сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

Під час цих заходів передбачається проведення:

  • базових вправ саморегуляції та пошуку ресурсу «Заземлення та фокус»;
  • інтерактивних завдань за принципом «Заряджання акумулятора»;
  • міні-лекцій з елементами інтерактивних завдань за протоколом «VIVO»  первинна підтримка у кризових ситуаціях.

Радимо всім піклуватися про своє ментальне здоров’я і з відповідальністю ставитись до свого емоційного стану. Тому запрошуємо відвідати наші заходи, які допоможуть вам навчитись піклуватися про себе, опановувати стрес, тривагу, гнів та страх.

Контакти філій, управлінь, відділів філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (https://is.gd/u0nOYN). Пишіть нам у телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також телефонуйте за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *