Відбулося засідання конкурсної комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності 

Засідання відбулося за участю заступника селищного голови В.М.Вагилевича, головного бухгалтера І.І. Сорочак, начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, сільського господарства та туризму В.О.Левицького, головного спеціаліста-юриста Д.Б.Глинки та головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, сільського господарства та туризму І.В.Свердан.

Обговорювалося питання щодо відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна Перегінської селищної ради, а саме:

– приміщення АЗПСМ в смт. Перегінське, що знаходиться за адресою: смт. Перегінське, вул.С.Довбуша, 11А., загальною площею 687,2 кв.м.

Свердан І.В. ознайомила членів комісії із вхідною конкурсною документацією. Вагилевич В.М. зауважив, що до виконавчого апарату було подано документи від одного претендента, яким було надано всі необхідні документи.

За результатом виступу та обговорення, комісія вирішила обрати переможцем конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності – ФОП Семкулич М.Ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *