Вечір-роздумів “Духовний заповіт Матері Терези”

5 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день благодійності, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 2013 році. 

Міжнародний день благодійництва збігається із Днем пам’яті Терези Калькутської (встановлений Римо-католицькою церквою 19 жовтня 2003 року) – місіонерки Римо-католицької церкви, відомої своїм подвижництвом у справах доброчинності, однієї із засновниць (1950) і настоятельок Ордену милосердя, лауреатки Нобелівської премії миру 1979 року «за допомогу стражденному людству». 

Сьогодні в Народному домі смт. Перегінське проведено вечір-роздумів “Духовний заповіт Матері Терези” організований працівниками Народного дому для працівників клубних та бібліотечних закладів  Перегінської територіальної громади протягом якого  глядачі познайомилися із біографічними відомостями, розповіли про доброчинні місії, міжнародну доброчинність,  всесвітнє визнання і нагороди, а також про уроки та заповіти, якими у житті керувалась Мати Тереза, формувалися християнські чесноти, любов, співчуття та милосердя до ближнього, шанобливе ставлення до свого життя і здоров’я; повага до національних та загальнолюдських цінностей.
 Вечір-роздумів супроводжувався декламуванням віршів, виконанням духовних пісень та проповіддю священика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *